استفاده از چندین رنگ در نقاشی ساختمان

 • استفاده از چندین رنگ در نقاشی ساختمان همانطور که از اسم نقاشی ساختمان پیداست ما در هنگام نقاشی ساختمان ساختمان خود را در اصل نقاشی می‌کنیم تا به حال کدام نقاشی را دیده‌اید که هنگام کشیدن نقاشی فقط از یک رنگ استفاده کند مگر امکان دارد که فقط با یک رنگ یک صورت و با یک منظره کشید ؟

   

  قبول دارم که نقاشی ساختمان با نقاشی چهره و منظره متفاوت است ولی چرا ما همیشه باید در نقاشی ساختمان از یک رنگ استفاده کنیم ؟

  ببخشید اشتباه کاملاً‌ بزرگی کردم از ۲ رنگ رنگ سقف همیشه در نقاشی ساختمان باید سفید باشد این هم یکی دیگر از اشتباهات فاحش در نقاشی ساختمان است که باید رنگ سقف هنگام نقاشی ساختمان سفید استفاده شود و گرنه؟؟ آیا با تا به حال جرأت کرده‌اید هنگام نقاشی ساختمان از دو یا چند رنگ استفاده کنید ؟ آیا به این فکر افتاده‌ایم که چرا مثلاً نباید رنگ هر اتاق خواب هنگام نقاشی ساختمان با اتاق دیگر فرق کند ؟ آیا به فکر افتاده‌ایم که چرا حتی نباید هنگام نقاشی ساختمان از ۲ رنگ در یک اتاق خواب استفاده شود ؟
  آیا تا به حال جهت استفاده از چند رنگ در نقاشی ساختمان فکر نکرده‌ایم یا اینکه به این فکر بوده‌اید که در نقاشی ساختمان از چند رنگ متفاوت استفاده کنید ولی ترسیده‌اید که دیگران شاید خوششان نیاید و یا ساختمان شما خیلی متفاوت با سایر ساختمان ها که هنگام نقاشی ساختمان از رنگ استخوانی استفاده کرده‌اند بشود ؟
  آیا تا به حال ساختمان دوستان و آشنایان خود را دیده‌اید ، که هنگام نقاشی ساختمان از چند رنگ استفاده کرده‌اند ؟
  آیا این ساختمان‌ها خیلی در نظر شما بد جلوه کرده‌اند ؟
  چرا ما نباید هنگام اجرای نقاشی ساختمان خود چند رنگ به کار ببریم ؟
  نقاشی ساختمان شاید مهمترین قسمت از دکوراسیون منزل شما باشد فقط مبل و میز و ظروف و آئینه شمعدان دکوراسیون منزل ما را تشکیل نمی‌دهندشاید حتماً باید آنها را هم تک رنگ بخریم ؟
  آیا اگرهمه وسایل منزل یک رنگ باشند دکوراسیون شما زیبا خواهد شد ؟
  پس اگر هنگام نقاشی ساختمان شما از چند رنگ استفاده کنید شاهد منزل و ساختمان بسیار زیباتری خواهید بود
  برای مشاوره شما را تنها نخواهیم گذاشت
  کافی است کمی ترس و عادت را از خود دور کنیدبرای خرید رنگ پتینه کاری و ابزار پتینه کاری ایتالیائی با مراجعه به قسمت تبلیغات با فروشندگان این محصولات در سراسر کشور آشنا شوید
  همچنین کلاس های اموزش پتینه کاری را در قسمت تبلیغات شناسائی کنید
  چنانچه هر گونه سوال و مشکل در خصوص پتینه کاری داشته باشید افتخار ما پاسخ گوئی به شما علاقه مندان به هنر پتینه کاری می باشد
   
/ 0 نظر / 8 بازدید