دکوراسیون

 

اغلب اوقات ، برای رنگ آمیزی دکوراسیون خانه خود ، در ابتدا به رنگ های معمول  و رایج فکر می کنیم مثلا  به رنگ زرد ، رنگ سبز روشن  و البته ، سفید. استفاده از رنگی مانند سفید برای دیوارها می تواند این امکان را به وجود آور که تمام اشیا و عناصر برجسته به نظر آیند زیرا در این صورت زمینه دکوراسیون بسیار کم به چشم می آید و دیده می شود.
اگر شما نیز جزو افرادی هستید که بدون دلیلی مشخصی از رنگ سفید و دیگر رنگ های معمولی و رایج برای دیوارها استفاده می کنید توصیه می کنیم این مطلب را بخوانید زیرا قصد داریم به شما بگوییم که چگونه با کسب مقداری اطلاعات در خصوص رنگ های متنوع بتوانید از رنگ های خاص دیگری برای دیوارها استفاده کنید و جلوه ای متمایز و منحصر به فر را برای دکوراسیون خانه خود بوجود آورید. قهوه ای فندقی یکی از همان رنگ هاست.قهوه ای فندقی زمانی که در دکوراسیون فضایی واد می شود گرما را وارد آن فضا می کند. فندقی طیفی غنی و قوی از قهوه ای است که عمده گرمای آن به دلیل تناژ قرمزی است که در آن وجود دارد.
رنگ فتدقی رنگی است که به راحتی می توان آن را در بسیاری از مواد طبیعی از قبیل برخی از چوب های جنگلی و هم چنین برخی از انواع چرم یافت. میزان تاثیر و احساسی که رنگ فندقی در دکوراسیون خانه می گذارد تا حد زیادی بستگی به نحوه قرار دادن رنگ های دیگر در کنار آن دارد. برای مثال اگر کاناپه ای فندقی در خانه دارید توصیه می کنیم از کوسن ها و بالشتک های کرم مایل به سفید استفاده طوری طوری که رنگ کرم آن به اندازه کافی دارای تناژ زرد باشد که در کنار فندقی به زیبایی بنشیند و بتوانند با هم گرمای خوشایندی را برای فضا بوجود آورند.
نکته مهم دیگر این است که شما هرگزبرای استفاده از رنگ فندقی در مبلمان و وسایل محدودیت ندارید. برای مثال دیوارها سفید خامه ای اتاق غذاخوری با وجود رنگ فندقی در دکوراسیون می تواند حال و هوایی رسمی و محترمانه به فضای غذاخوری شما دهد که البته چنین شرایطی در اتاق مطالعه نیز به همین صورت صدق می کند. در اتاقی که دارای پنجره ای بزرگ است و مقدار زیادی نور طبیعی وار فضا می شود شما حتی  می توانید یکی از دیوارهای آن فضا را به رنگ فندقی رنگ امیزی کنید. در این صورت فضایی خواهید داشت که در آن می توانید به خوبی بر موضوعی تمرکز و تفکر کنید.

/ 0 نظر / 11 بازدید